Licówki i korony pełnoceramiczne, wykonane w technologii E-max oraz na podbudowie z  cerconu, są jednymi z najbardziej estetycznych oraz wytrzymałych uzupełnień protetycznych dostępnych na świecie.

            Pacjenci często pytają mnie, czy wykonywanie stałych uzupełnień protetycznych może niszczyć i osłabiać zęby. Oczywiście nie, ponieważ stosuje się je właśnie po to, aby odtworzyć zniszczone zęby i zarazem zabezpieczyć przed dalszymi uszkodzeniami.

            Dzięki najnowszej technologi CAD CAM, którą zawsze stosuję, korony są wykonane precyzyjnie, a to daje bardzo wysoką szczelność. Ząb jest wtedy odizolowany od środowiska zewnętrznego co chroni go przed kwasami i bakteriami. Nie oznacza to, że o takie zęby nie trzeba dbać, ale odpowiednia higiena w połączeniu z zabezpieczeniem zęba koroną daje doskonały efekt i estetyczny i funkcjonalny.

            Przed zabiegiem wykonuję licówki próbne, dzięki temu pacjent nie kupuje przysłowiowego kota w worku tylko wspólnie omawiamy i dopasowujemy kształt nowych zębów, które za pomocą najnowszej technologii są odtwarzane w naszej pracowni protetycznej. 

     Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć przed zabiegiem i po zabiegu protetycznym w moim gabinecie. Wszystkie prace zostały wykonane na miejscu w naszej pracowni protetycznej.