Krzysztof Rozbicki i Joanna Rozbicka

 

 

        Nazywam się Krzysztof Rozbicki i od kilkunastu lat prowadzę indywidualną praktykę stomatologiczną.

W raz z żoną Joanną, która zajmuje się techniką dentystyczną, stworzyliśmy zespół zajmujący się głównie protetyką i stomatologią estetyczną. Przez wiele lat inwestowaliśmy w najnowocześniejszy sprzęt protetyczno-stomatologiczny.

Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy stosować system  E-max. Zdobyliśmy dzięki temu, ogromne doświadczenie z dziedziny tworzenia koron i licówek porcelanowych.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny system CAD CAM do cyfrowego projektowania i frezowania prac protetycznych, który ma znaczący wpływ na poprawę jakości wykonywanych uzupełnień protetycznych u pacjentów na całym świecie.

        Poza tym jako jedyny na świecie opatentowałem system przygotowania zębów pod korony i licówki, który przyśpiesza całą procedurę i zarazem daje większy komfort dla pacjenta podczas zabiegu. 

        Moim mottem w pracy jest: " wszystko w życiu zaczyna się od uśmiechu". Dlatego naszym priorytetem jest ciągłe doskonalenie się, nauka i praca dla dobra naszych pacjentów. Aby nasza galeria wciąż powiększała się o nowe szczere i piękne uśmiechy.